Herendi hecsedli mintás fedeles váza. Apró kopásokkal, kézzel festett... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/404/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Herendi-hecsedli-mintas-fedeles-vaza-Apro-kopasokkal-kezzel-festett-porcelan-Jelzett-m-36~II2491615
2491615
11225
404
24000
Rufpreis:
24 000 HUF 64,86 EUR , 70,59 USD
Beschreibung: Herendi hecsedli mintás fedeles váza. Apró kopásokkal, kézzel festett porcelán. Jelzett, m: 36 cm.
: karap_norbert