Herendi Viktória mintás kaspó, kézzel festett, jelzett, kopott, m:17 c... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/404/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Herendi-Viktoria-mintas-kaspo-kezzel-festett-jelzett-kopott-m17-cm~II2493989
2493989
11190
404
Beschreibung: Herendi Viktória mintás kaspó, kézzel festett, jelzett, kopott, m:17 cm
: karap_norbert