Herendi Apponyi mintás mokkáscsészék vegyesen. 5 db csésze, 6 db csész... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/404/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Herendi-Apponyi-mintas-mokkascseszek-vegyesen-5-db-csesze-6-db-cseszealj-Kezzel-festett-po~II2491641
2491641
11218
404
Beschreibung: Herendi Apponyi mintás mokkáscsészék vegyesen. 5 db csésze, 6 db csészealj. Kézzel festett porcelán. Jelzett, sérülésekkel.
: karap_norbert