Dísztányér, Ferdinand Georg Waldmüller: Az öröm színei festménye nyoma... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/404/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Disztanyer-Ferdinand-Georg-Waldmuller-Az-orom-szinei-festmenye-nyomataval-Matrizas-porc~II2491768
2491768
11464
404
Beschreibung: Dísztányér, Ferdinand Georg Waldmüller: Az öröm színei festménye nyomatával. Matrizás porcelán, jelzett, kopott, d: 20 cm
: karap_norbert