Bavaria kézzel porcelán szószostál, jelzett, kopott, 20x14x9cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/404/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Bavaria-kezzel-porcelan-szoszostal-jelzett-kopott-20x14x9cm~II2496838
2496838
11494
404
Rufpreis:
2 800 HUF 7,57 EUR , 8,24 USD
Beschreibung: Bavaria kézzel porcelán szószostál, jelzett, kopott, 20x14x9cm
: karap_norbert