Franciaország 1793. "Mária Antónia" Ag emlékérem füllel. Szign.: Balde... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/404/kategorien~Numismatik/Weltweit-Gedenkmunzen-Plaketten~2500016/Franciaorszag-1793-Maria-Antonia-Ag-emlekerem-fullel-Szign-Baldenbach-26-77g47mm-T2-~II1617689
1617689
31325
404
Worldwide commemorative medallions and plaques
Numismatik
Beschreibung: Franciaország 1793. "Mária Antónia" Ag emlékérem füllel. Szign.: Baldenbach (26,77g/47mm) T:2 patina / France 1793. "MARIA ANTONIA AVSTRIACA / PERDV ELLIVM FVRORIS VICTIMA XVI OCTOBRIS MDCCXCIII" Ag commemorative medallion with ear. Sign.: Baldenbach (26,77g/47mm) C:XF patina
: ttg