Numismatische Literatur

Zahl der Lose: 18

Gedai István:Magyar uralkodók pénzeiken. Budapest, Zrínyi Kiadó, 1991.
30005.

Rufpreis:
2 000 HUF
Huszár Lajos: Münzkatalog Ungarn von 1000 bis heute. Corvina, Budapest, 1979. Használt, jó állapotban.
30006.

Rufpreis:
8 000 HUF
Molnár Péter: A korona pénzrendszer bevezetése, megszilárdulása és bukása, különös tekintettel Magyarországra, 1892-1925. Budapest, Svájci Egyesület Kft., 2011. Új állapotú példány!
30007.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
30008.

Rufpreis:
1 200 HUF
Rádóczy Gyula - Tasnádi Géza: Magyar papírpénzek (1848-1992). Corvina kiadó, Budapest, 1992. Használt, de jó állapotban.
30009.

Rufpreis:
4 000 HUF
A Hevesmegyei Takarékpénztár ötven éves működésének története. Eger, Az Érseki Lyceum Könyvnyomdája, 1896. Kopottas borító.
30010.

Rufpreis:
5 000 HUF
1970-2019. Az érem c. folyóirat 12db klf száma jó állapotban
30011.

Rufpreis:
1 200 HUF
1984-2019. Az érem c. folyóirat 23xklf száma használt állapotban
30012.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,57
19,12
2013-2019. Magyar Éremgyűjtők Egyesülete, Országos Éremcsere-Közvetítés c. folyóirat 23db klf száma jó állapotban
30013.

Rufpreis:
1 200 HUF
1992-2016. 6db klf árverési katalógus, közte Pannonia Terra, Numizmatikai Galéria Kővágó
30014.

Rufpreis:
1 200 HUF
H. Gourdon de Genouillac: Dictionnaire historique des ordres de chevalerie créés chez les différents peuples : depuis les premiers si?cles jusqu? nos jours. Bibliothéque Nobiliaire. Paris, 1860., Ed. Dentu,2+XI+1+IV+5-228 p. Francia nyelven. Deuxiéme edition (Második kiadás.) Szövegközti fekete-fehér kitüntetések rajzaival illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott az eredeti papírborítókat bekötötték, kissé kopott borítóval, javított papírborítókkal, kissé laza kötéssel, egy-két felvágatlan lappal, ex libris-szel.
30015.

H. Gourdon de Genouillac: Dictionnaire historique des ordres de chevalerie créés chez les différents peuples : depuis les premiers si?cles jusqu'? nos jours. Bibliothéque Nobiliaire. Paris, 1860., Ed. Dentu,2+XI+1+IV+5-228 p. Francia nyelven. Deuxiéme edition (Második kiadás.) Szövegközti fekete-fehér kitüntetések rajzaival illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott az eredeti papírborítókat bekötötték, kissé kopott borítóval, javított papírborítókkal, kissé laza kötéssel, egy-két felvágatlan lappal, ex libris-szel.

Rufpreis:
6 000 HUF
Mehmet S. Tezcakin Koleksiyonundan: Osmanli Imparatorlugu kagit paralari. Banknotes of Ottoman Empire. Tarihi Sultanahmet Köftecisi, 2005. Használt állapotban / Used condition.
30016.

Mehmet S. Tezcakin Koleksiyonu'ndan: Osmanli Imparatorlugu kagit paralari. Banknotes of Ottoman Empire. Tarihi Sultanahmet Köftecisi, 2005. Használt állapotban / Used condition.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF