1939. "Magyar Kis Ezüst Vitézségi Érem" ezüstözött Br kitüntetés mells... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/404/kategorien~Numismatik/Militaria~2500018/1939-Magyar-Kis-Ezust-Vitezsegi-Erem-ezustozott-Br-kituntetes-mellszalaggal-femjel-ne~II2439363
2439363
31404
404
15000
Military
Numismatik
Beschreibung: 1939. "Magyar Kis Ezüst Vitézségi Érem" ezüstözött Br kitüntetés mellszalaggal, fémjel nélkül. Szign.: BERÁN L. T:2- ph., patina
Hungary 1939. "Small Hungarian Silver Gallantry Medal" silver plated Br decoration with ribbon, without hallmark. Sign.: BERÁN L. C:VF edge error, patina
NMK 436.
: nagy_andras