12360. 404. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
3 400 HUF
0 HUF
Pierre Cardin aranyozott fém nyakkendőcsipesz és mandzsettagomb szett, bársony díszdobozban, kis kopásnyomokkal, doboz méret: 6,5x6,5x2,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor