Krupp Berndorf antik ezüstözött alpakka art deco kézi tükör, XX. sz. e... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/404/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~500014/Krupp-Berndorf-antik-ezustozott-alpakka-art-deco-kezi-tukor-XX-sz-eleje-Jelzett-kisebb-ko~II2496832
2496832
12160
404
Flea Market
Beschreibung: Krupp Berndorf antik ezüstözött alpakka art deco kézi tükör, XX. sz. eleje. Jelzett, kisebb kopásnyomokkal, 23x12 cm
: nagy_andras