Gránát köves, aranyozott fém szívecske formájú kitűző, kis kopásnyomok... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/404/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~500014/Granat-koves-aranyozott-fem-szivecske-formaju-kituzo-kis-kopasnyomokkal-2-5x2-cm~II2492060
2492060
12374
404
3800
Flea Market
Beschreibung: Gránát köves, aranyozott fém szívecske formájú kitűző, kis kopásnyomokkal, 2,5x2 cm
: tánczos_gábor