14078. 404. Gelaufene Fernauktion Drucksachen
1 200 HUF
0 HUF
1935 A Székelység 2 száma: IV. évf. 3. és 8. sz., 1935. márc.-aug., szerk.: Szépvizi Balás Béla, 48+40 p., fekete-fehér képekkel illusztrálva, sérült, foltos kiadói papírkötés
Wer das Foto des Loses gemacht hat : hsz