11701.
404. Gelaufene Fernauktion
Antik
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Hegyi Emánuel (1877-1944) jogász, zongoraművész, a Zeneművészeti FÅ‘iskola zongora tanárának, a tanÃtványai által adományozott emlékplakett, hadiárvák neveltetése céljából, 1916. Fémlemez, puttó figurákkal plasztikusan dÃszÃtett, falemezre applikálva, jelzés nélkül, kopott. Korabeli, kopott fa keretben. 25x18 cm