10623. 404. Gelaufene Fernauktion Stich
1 800 HUF
0 HUF
cca 1900: Aranyfácán, kromolitográfia, papír, jelzés nélkül, Légrády Testvérek műintézete, Bp., üvegezett fa keretben, 13x19 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf