10618.
404. Gelaufene Fernauktion
Stich
2 000 HUF
cca 1850-1890: Madarak (strucc, gólya, sirály, hattyú stb.). Színes litográfia, papír, jelzés nélkül, üvegezett fa keretben, lap közepe javított, 28,5x36,5 cm