cca 1840 Gróf Károlyi György (1802.-1877) főispán, királyi magyar királyi főudvarmester mellképe (Magyar Pantheon). Litográfia, papír. Jelzés nélkül. Kiadta Ponori Thewrewk József. Üvegezett fa keretben. 23x17,5 cm