Louis-Auguste Girardot (1856-1933): Keleti szépség (Femme du Riff). Sz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/404/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Stich~500004/Louis-Auguste-Girardot-1856-1933-Keleti-szepseg-Femme-du-Riff-Szines-litografia-papir-j~II2495745
2495745
10620
404
Engravings
Beschreibung: Louis-Auguste Girardot (1856-1933): Keleti szépség (Femme du Riff). Színes litográfia, papír, jelzett a litográfián, üvegezett fa keretben, 31,5x23 cm
: pelikán_kristóf
Katalognummer: