10489.
404. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Vadász Endre (1901-1944): Katonák. Litográfia, papír, jelzett a litográfián, paszpartuban, 15×24 cm