Scheiber H jelzéssel: Hölgy gavallérral. Vegyes technika, papír. Üvege... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/404/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Scheiber-H-jelzessel-Holgy-gavallerral-Vegyes-technika-papir-Uvegezett-kisse-kopott-fa-ke~II2493381
2493381
10472
404
19000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Scheiber H jelzéssel: Hölgy gavallérral. Vegyes technika, papír. Üvegezett, kissé kopott fa keretben. 60,5x56 cm