10523.
404. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, karton. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 18,5x13 cm