10502.
404. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Nyári munkában. Olaj, vászon. 41,5×58,5 cm