10509.
404. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Kompozíció, 1963. Akvarell, papír, jelzett a hátoldalán, vékony kartonra kasírozva, 30×21 cm