10528.
404. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 600 HUF
12,43 EUR, 13,53 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Kertkapu. Olaj, karton. Régi, sérült fa keretben. 23,5x14 cm