Olvashatatlan jelzéssel (Eva Seday?): Csendélet. Pasztell, papír, jelz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/404/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Olvashatatlan-jelzessel-Eva-Seday-Csendelet-Pasztell-papir-jelzett-Dekorativ-kopott-uv~II2495581
2495581
10368
404
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Olvashatatlan jelzéssel (Eva Seday?): Csendélet. Pasztell, papír, jelzett. Dekoratív, kopott üvegezett fa keretben, 70x60 cm
: pelikán_kristóf