10497.
404. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Alakok. Rézkarc, papír. Lap széle foltos, lap teteje sérült, 12,5x13 cm