10514.
404. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
Olvashatatlan (Schéner?) jelzéssel: Bohóc. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett fa keretben, 30×20 cm