10363.
404. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
15 000 HUF
40,54 EUR, 44,12 USD
Olvashatatlan (Kemény?) jelzéssel: Esztergomi részlet a bazilikával, 1948. Akvarell, papír. Üvegezett, sérült fa keretben, 20x28 cm