10532.
404. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
László Gyula (1910-1998): Kanyargós út. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, üvegezett fa keretben, 17x31 cm.