10440.
404. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 600 HUF
7,03 EUR, 7,65 USD
Kovács jelzéssel: Baromfik a ház előtt. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben. 8x16 cm