KJ jelzéssel: Erdei patak. Olaj, vászon, vakkeret nélkül, 39×49,5 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/404/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/KJ-jelzessel-Erdei-patak-Olaj-vaszon-vakkeret-nelkul-39C39749-5-cm~II2496256
2496256
10430
404
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: KJ jelzéssel: Erdei patak. Olaj, vászon, vakkeret nélkül, 39×49,5 cm
: nagy_andras