10420.
404. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
34 000 HUF
91,89 EUR, 100,00 USD
K. Edit jelzéssel: Az ifjú Beethoven. Olaj, vászon. Dekoratív fa keretben. 20,5x17,5 cm