10370.
404. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Jelzés nélkül, feltehetően a XX. sz. első felében működött festő alkotása: Piros kendős menyecske. Olaj, vászon, jelzett, vakráma nélkül, 50x40 cm