10590.
404. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Jelzés nélkül: Zöld táj. Olaj, vászon, kartonon, fa keretben, 29,5x40 cm