10540.
404. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
Jelzés nélkül: Patakparton. Olaj, karton, sarkaiban kissé sérült. Fa keretben, 30,5x40 cm