10579.
404. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Jelzés nélkül: Népi ornamentika. Olaj, falemez. HCs monogrammal. XX. sz. közepe. Sérült. Fa keretben. 32,5x39,5 cm