Gulácsy jelzéssel: Tájkép.
Olaj, papír, üvegezett keretben, 42x28cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/404/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Gulacsy-jelzessel-Tajkep-Olaj-papir-uvegezett-keretben-42x28cm~II2458385
2458385
10413
404
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Gulácsy jelzéssel: Tájkép.
Olaj, papír, üvegezett keretben, 42x28cm
: tm