10403.
404. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Erős A 912 jelzéssel: Erdőbelső. Olaj, karton, jelzett, fa keretben, 30×37 cm