Egy kisebb mappányi vegyes akvarell és grafika, többségében jelzett, v... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/404/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Egy-kisebb-mappanyi-vegyes-akvarell-es-grafika-tobbsegeben-jelzett-vegyes-technika-es-meret~II2495505
2495505
10499
404
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Egy kisebb mappányi vegyes akvarell és grafika, többségében jelzett, vegyes technika és méret, összesen 9 db
: nagy_andras