10373.
404. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Baja B jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, karton. Dekoratív, kissé kopott fa keretben, 31×50 cm