Róna, szül. Rosner József (1861-1939): Női portré, 1877. Ceruza, papír. Jelzett (Rosner). Lap alján Khoor József (1817-1880), feltehetően Róna József tanárának aláírásával. Lap széle sérült. Feltekerve. 20x32 cm