10243. 404. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
30 000 HUF
0 HUF
Pataky Ferenc (1897-1962): Halászbástya, Budapest, 1929. Olaj, rétegelt lemez, jelzett, sérült. Korabeli, sérült keretben. 60×50 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf