10214. 404. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
4 000 HUF
0 HUF
Muhits Sándor (1882-1956): Üveg tervek, 1930-40 körül. Ceruza, akvarell, papír, jelzés nélkül, sérült, foltos, 40×59 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras