10150. 404. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
10 000 HUF
0 HUF
Kalcsó József (1952- ): Hölgy kalappal, akt. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán feliratozva, szélein kisebb felületi sérülésekkel, 40x30 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras