Iván Szilárd (1912-1988): Vándor. Rézkarc, papír, jelzett, 24x33 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/404/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500009/Ivan-Szilard-1912-1988-Vandor-Rezkarc-papir-jelzett-24x33-cm~II2486838
2486838
10140
404
Rufpreis:
6 000 HUF 16,22 EUR , 17,65 USD
Beschreibung: Iván Szilárd (1912-1988): Vándor. Rézkarc, papír, jelzett, 24x33 cm
: tánczos_gábor