Hajnal János (1913-2010): Dante inferno illusztráció V, 1994. Színes r... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/404/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500009/Hajnal-Janos-1913-2010-Dante-inferno-illusztracio-V-1994-Szines-rezkarc-papir-jelzett-~II2470220
2470220
10123
404
Beschreibung: Hajnal János (1913-2010): Dante inferno illusztráció V, 1994. Színes rézkarc, papír, jelzett, 39x29 cm.
: karap_norbert