G. Szántó András (?-2002): A boldogság kék madara. Olaj, farost, jelze... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/404/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500009/G-Szanto-Andras-2002-A-boldogsag-kek-madara-Olaj-farost-jelzett-a-hatoldalan-pecset~II2497241
2497241
10114
404
Rufpreis:
5 000 HUF 13,51 EUR , 14,71 USD
Beschreibung: G. Szántó András (?-2002): A boldogság kék madara. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán pecséttel. Fa keretben. 34x40 cm
: pelikán_kristóf