Dienes István (1905-1977): Kerti társaság. Pasztell, papír, jelzett, ü... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/404/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500009/Dienes-Istvan-1905-1977-Kerti-tarsasag-Pasztell-papir-jelzett-uvegezett-fa-keretben-29x~II2495540
2495540
10069
404
9500
Rufpreis:
9 500 HUF 25,68 EUR , 27,94 USD
Beschreibung: Dienes István (1905-1977): Kerti társaság. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29x44 cm
: pelikán_kristóf