14 000 HUF
37,84 EUR, 41,18 USD
Deák Ébner Lajos (1850-1934): Ruhatanulmány. Akvarell, kréta, papír. Jelezve jobbra középen. Proveniencia: Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész és műkritikus gyűjteményében, majd fia, Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976) gyűjteményében és hagyatékában. Sarkaiban kisebb hiányokkal. 46x31 cm