Csiszár Elek (1932- ): Nádas széle (Balaton). Olaj, farost. Jelzett. H... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/404/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500009/Csiszar-Elek-1932-Nadas-szele-Balaton-Olaj-farost-Jelzett-Hatoldalan-Kepcsarnok-Va~II2489110
2489110
10056
404
24000
Beschreibung: Csiszár Elek (1932- ): Nádas széle (Balaton). Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével és autográf felirattal. 43x58 cm
: pelikán_kristóf