Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Fekvő női akt. Akvarell, papír, jel... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/404/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500009/Csepeli-Nemeth-Miklos-1934-2012-Fekvo-noi-akt-Akvarell-papir-jelzett-feluleten-tores~II2474628
2474628
10049
404
8500
Rufpreis:
8 500 HUF 22,97 EUR , 25,00 USD
Beschreibung: Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Fekvő női akt. Akvarell, papír, jelzett, felületén törésnyomokkal, 29×28 cm
: ekb